Schadt Karel (Příbram 1888 - 1955)
Stromy u vody, signováno vpravo dole K. Schadt, olej/plátno, 48 x 60 cm, poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |